| Merknaam: | MYT |
| Modelnummer: | KZ-21 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Pricing is negotiable based on order quantity |
| Levertijd: | 10-20 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | TT,LC |
De KZ-21 ((Hummingbird) is een onafhankelijk ontwikkeld lichtgewicht enkel soldaat apparaat, een krachtig hulpmiddel voor drone controle binnen het gezichtsbereik.
Dit apparaat werkt volgens het principe van het uitzenden van hoogintensieve elektromagnetische golven in specifieke frequentiebanden om de video- en data-overdracht te verstoren en te neutraliseren.en positioneringssignalen van dronesMet een totaalgewicht van 2 kg, compacte afmetingen en licht gewicht, heeft dit apparaat een snelle reactiesnelheid.Het kan onafhankelijk of in combinatie met drone-detectieapparatuur worden gebruikt.Het is een kosteneffectief, zeer manoeuvreerbaar draagbaar individueel drone-tegenmaatregelapparaat, dat op grote schaal van toepassing is op patrouille-verkenning, escortbescherming, gebiedsverdediging en andere gebieden.
![]()
![]()
| KZ-21 specificatie | |
|---|---|
| Defensiefrequentieband | 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Verdedigingsafstand | > 1000 meter |
| Werktrajecten | -10°C~+50°C |
| Vervoermethode | Handheld, op de taille gemonteerd, achterband |
| Batterij | Ingebouwde laagtemperatuurbatterij, standaard met 2 stuks |
| Gewicht | 2 kg (inclusief batterij) |
| Grootte | 312 mm*60 mm^224 mm ((lengte^breedte^hoogte) |
| Toonbeeld | Ingebouwd in het display om het batterijniveau te controleren op elk moment |
| Materiaal van de behuizing | CNC-bewerking van een behuizing van aluminiumlegeringsmateriaal |
![]()