| Merknaam: | MYT |
| Modelnummer: | KZ-21 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Pricing is negotiable based on order quantity |
| Levertijd: | 10-20 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | TT,LC |
De KZ-21 (Hummingbird) is een onafhankelijk ontwikkelde lichtgewicht eenpersoonsapparaat, een krachtig hulpmiddel voor dronecontrole binnen het zichtbereik.
Dit apparaat maakt gebruik van specifieke elektromagnetische golven met hoge intensiteit om de video-, data- en positioneringssignalen van drones te verstoren, waardoor ongeautoriseerde drones gedwongen worden te vertrekken of te landen. Met een gewicht van 2 kg is het compact, lichtgewicht, snel reagerend, bruikbaar alleen of met detectieapparatuur. Een kosteneffectief, zeer manoeuvreerbaar draagbaar tegenmaatregelapparaat voor patrouilles, escorte en gebiedsverdediging.
| KZ-21 Specificatie | |
|---|---|
| Verdedigingsfrequentieband | 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Verdedigingsafstand | >1000 meter |
| Werktemperatuur | -10℃~+50℃ |
| Draagmethode | Handheld, aan de taille gedragen, rugband |
| Batterij | Ingebouwde batterij die bestand is tegen lage temperaturen, standaard met 2 stuks |
| Gewicht | 2 kg (inclusief de batterij) |
| Afmetingen | 312 mm*60 mm^224 mm (lengte^breedte^hoogte) |
| Display scherm | Ingebouwd display om het batterijniveau op elk moment te controleren |
| Materiaal van de behuizing | CNC-bewerkte behuizing van aluminiumlegering |