| Merknaam: | MYT |
| Modelnummer: | KZ-21 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Pricing is negotiable based on order quantity |
| Levertijd: | 10-20 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | TT,LC |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Defensiefrequentieband | 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Verdedigingsafstand | > 1000 meter |
| Werktemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Vervoermethode | Handgestookte, om de taille gemonteerde, ruggordel |
| Batterij | Ingebouwde laagtemperatuurbatterij, standaard met 2 stuks |
| Gewicht | 2 kg (inclusief batterij) |
| Grootte | 312 mm × 60 mm × 224 mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Scherm weergeven | Ingebouwd display om het batterijniveau te controleren op elk moment |
| Materiaal van de behuizing | CNC-bewerking van een behuizing van aluminiumlegeringsmateriaal |