| Merknaam: | MYT |
| Modelnummer: | KZ-21 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Pricing is negotiable based on order quantity |
| Levertijd: | 10-20 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | TT,LC |
De KZ-21 (Hummingbird) is een onafhankelijk ontwikkelde lichtgewicht eenpersoonsapparaat, een krachtig hulpmiddel voor dronecontrole binnen het zichtbereik.
Dit apparaat werkt op het principe van het uitzenden van elektromagnetische golven met hoge intensiteit in specifieke frequentiebanden om de video-, data- en positioneringssignalen van drones te verstoren en tegen te gaan, waardoor ongeautoriseerde drones worden gedwongen te vertrekken of te landen. Met een totaalgewicht van 2 kg, compact formaat en licht gewicht, biedt dit apparaat een snelle reactietijd. Het kan zelfstandig of in combinatie met drone-detectieapparatuur worden gebruikt. Het is een kosteneffectief, zeer manoeuvreerbaar draagbaar individueel drone-tegenmaatregelapparaat, breed toepasbaar in patrouillerende verkenning, escortebeveiliging, gebiedsverdediging en andere gebieden.
![]()
![]()
| KZ-21 Specificatie | |
|---|---|
| Verdedigingsfrequentieband | 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Verdedigingsafstand | >1000 Meter |
| Werktemperatuur | -10℃~+50℃ |
| Draagmethode | Handheld, aan de taille gedragen, rugband |
| Batterij | Ingebouwde batterij die bestand is tegen lage temperaturen, standaard met 2 stuks |
| Gewicht | 2kg (inclusief de batterij) |
| Afmetingen | 312mm*60mm*224mm (lengte*breedte*hoogte) |
| Display scherm | Ingebouwd display om de batterijstatus op elk moment te controleren |
| Materiaal van de behuizing | CNC-bewerkte behuizing van aluminiumlegering |
![]()